пʼятниця, 22 листопада 2019 р.

15й день

Ось і закінчилась наша педагогічна практика в Криворізькому державному педагогічному університеті. На період практики я була закріплена з викладачем з теорії ймовірності та математичної статистики Крамаренко Т. Г. За час практики я:

  •  провела 3 заняття: одне лекційне та два пракичних. 
  • провела кураторську годину на тему: "Стоп булінг" 
  • відвідала заняття викладачів кафедри математики та своїх колег студентів-практикантів.
  • проаналізувала лекційне заннятя Крамаренко Т.Г.
Дана педагогічна практика для мене була дуже корисна, тому що сприяла формуванню і закріпленню інтересу до професії вчителя, а також формуванню педагогічних здібностей.

четвер, 21 листопада 2019 р.

14й день

Сьогодні ми відвідали кураторську годину у нашої колеги Шавиріної К. О в групі МІ-16 на тему: "Лайфхаки проходження педагогічних практик". На цій кураторській годині було розказано про: звітню документацію, зразки оформлення констектів уроків з математики та надані рекомендації по проведеню виходних заходів та оформленю звітності.



середа, 20 листопада 2019 р.

13й день

Сьогодні я відвідала практичне заняття моєї колеги Шавиріної Карини в групі МІ-16. Тема заняття була «Розв’язання екзаменаційних завдань». На цьому Карина Олександрівна разом із студентам переглянули які  будуть лекційні та практичні завдання на екзамені та розв`язали 6-й варіант екзаменаційних завдань.



вівторок, 19 листопада 2019 р.

12й день

Сьогодні я провела практичне заннятя у соціологів на тему: "Неперервний розподіл статистичних ймовірностей". На цьому занятті ми повторили про те яку випадкову величину називають неперервною, про криву розподілу неперервної випадкової величини та про властивості щільності розподілу ймовірностей. А потім студенти почали виконувати самостійну роботу, яку я підготувала.


понеділок, 18 листопада 2019 р.

11й день

Сьогодні ми відвідали практичне заняття нашої колеги студентри-практикантки Христюк Алени. Тема заняття була "Ознаки збіжності числових рядів" у МІ-16 в 308 аудиторії. На цьому занятті вона разом із студентами використовувала ознаку збіжності Д’Аламбера, граничну форму ознаки Д’Аламбера та ознаку Раабе для розв`язання прикладів.


пʼятниця, 15 листопада 2019 р.

10й день

Сьогодні ми відвідали практичне заняння у своєї колеги Бобирь В. Д.в групі МІ-19 з теми: "Таблиця елементарних функцій. Похідно від оберненої функції. Правила обчислення похідних, пов`язаних з арифметичними діями ". На цьому занятті Валерія Дмитрівна розповіла про:
  • для чого потрібна таблиця похідних
  • означення похідної функції
  • загальні формули диференціювання
  • пригадала таблицю похідних елементарних функцій
  • та розв`язала приклад на знаходження похідної n-го порядку від функції .


четвер, 14 листопада 2019 р.

9й день

Сьогодні я провела кураторську годину в групі МІ-16 на тему - "Булінг". Мета кураторської години - навчити студентів рзпізнавати ситуації булінгу та вчасно і правильно реагувати на його прояви в освітньому середовищі



середа, 13 листопада 2019 р.

8й день


Сьогодні ми відвідали лекційне заняння у своєї колеги студентки-практикантки 
Шавиріної К.О. в групі МІ-16  на тему: "Рівняння прямої лінії регресії".  На цьому занятті вона розповідала про:

  • формули математичного сподівння, дисперсії, коефіцієнта кореляції, тощо для двух дискретних виподкових величин;
  • перевіряла гіпотези про значущість вибіркового коефіцієнта кореляції 
  • виводила рівняння прямої лінії регресії в загальною вигляді.

вівторок, 12 листопада 2019 р.

7й день

Сьогодні я провела лекційне заняння у соціологів на тему: "Неперервний розподіл статистичних ймовірностей".  Під час практичного заняття я розповідала про: інтегральну функцю, властивості функції, властивісті неперервної випадкової величини.



понеділок, 11 листопада 2019 р.

6й день

Сьогодні я відвідала лекційне заняття моєї колеги Христюк Алени. Тема заняття була "Застосування похідної" у біологів першого курсу в 322 ауд. На цьому занятті вона розповіла про:

  • означення похідної
  • таблицю основних функцій
  • правила диференціювання
  • геометричний зміст похідної 
  • навела приклади розв`язання деяких похідних


пʼятниця, 8 листопада 2019 р.

5й день

Сьогодні я відвідала лекційне заняття Крамаренко Т. Г. в групі МІ-16 на тему: «Критерій згоди Пірсона». На цьому занняті Тетяна Григорівна розповідала про те, як перевірити гітотезу на нормальний розподіл за допомогою критерія Пірсона.


четвер, 7 листопада 2019 р.

4й день

Сьогодні я відвідала лекційне заняття Крамаренко Т. Г. в групі МІ-16 на тему: «Критерій згоди Пірсона». На цьому занняті Тетяна Григорівна розповідала про те, як перевірити гітотезу на нормальний розподіл за допомогою критерія Пірсона.


середа, 6 листопада 2019 р.

3й день

Сьогодні я провела практичне заняття у групи МІ-16 з теми: «Критерій згоди Пірсона». На цьому занятті я розповіла студентам як за за допомогою Exel зробити розгахунки та перевірити  гітотезу на нормальний розподіл за допомогою критерія Пірсона.



вівторок, 5 листопада 2019 р.

2й день

Сьогодні ми обговорили з куратором практики оформлення індивідуального плану. Та відвідали практичне заняття Крамаренко Т. Г. в групі МІ-16 на тему: "Перевірка гіпотез на нормальний закон розподілу". На цьому занняті Тетяна Григорівна розповідала про нормальний розподіл за двома вибірками. Побудувала функцію Гаусса.


понеділок, 4 листопада 2019 р.

1й день

Сьогодні ми відвідали настановчу конференцію щодо практики в ВНЗ. На цій конференції розповідали про: термін практики, що треба зробити протягом практики; познайомили з методистами психології та педагогіки. Також обговорювали з керівником практики завданя з педагогічної практики.


пʼятниця, 1 листопада 2019 р.

36й-40й день

В дітей вже розпочались осінні канікули.
А в нас є час підготуватись до звітньої конференції.
Якщо чесно то мені трохи сумно, що практика в школі вже завершилась. Сподіваюсь, що практика в Університеті буде такою ж цікавою.
Звіт

пʼятниця, 25 жовтня 2019 р.

35й день

1й урок:(історія)
Тип уроку:урок перевірки, оцінки та корекції знань
Вчитель розпочав урок з організаційного моменту.
Потім він розказав, що в дітей буде "усний залік". Вчитель повішав карту і по двоє учнів викликав до дошки і запитував їх з теми яку вони проходили.
Також вчитель назначав рецензента(з місця) який з місця виправляв помилки та доповнював  відповідаючих біля дошки. Таким чином до кінця уроку в усіх учнів класу були оцінки за тему.
Мені дуже сподобалось те що вчитель окрім запитань з підручника задавав кожному учню питання на роздум(це питання було двояке і його потрібно було аргументувати).
2й урок:(біологія)
Тип уроку: урок перевірки і корекції знань, умінь та навичок
Сьогодні діти писали досить велику самостійну роботу.
Дітям було заборонено будь чим користуватись під час цієї самостійної, проте майже всі діти порушили цю заборону.
Я б порадила вчителеві ходити по класу та дивитись, щоб ніхто не списував.

Сьогодні відбулась година спілкування з питань самовиховання учнів.

четвер, 24 жовтня 2019 р.

34й день

1й урок:(алгебра)
Тема: Метод інтервалів
Тип уроку: комбінований
Розпочався урок з організаційного моменту.
Потім вчитель оголосив тему сьогоднішнього заняття. Це не нова тема для дітей, тому вони просто поглиблювали свої знання з данної теми.
Учні по черзі виходили до дошки(по декілька учнів) та вирішували приклади. Прикладів було досить багато і всі учні принаймні один раз побували біля дошки. А в цей час всі інші учні виконували ці приклади в зошитах.
2й урок:(англ. м.)
Тема: Спілкування в інтернеті
Розпочався урок з організаційного моменту.
Потім вчитель оголосив тему сьогоднішнього заняття .
Учні почали доповідати на данну тему.
Сьогодні учні були поділені на рецензентів та опонентів, одні казали плюси спілкування в інтернеті, а інші мінуси.
Діти досить вільно спілкувались на англійській мові між собою лише інколи перепитуючи у вчителя деякі фрази, або звороти(на цей раз запитань до вчителя було більше, особливо коли апонент намагався швидко щось відповісти, то дуже часто переходили з англійської мови на українську).
Більшість класу спілкувались між собою, але були й діти які не могли вільно спілкуватись разом з ними і оскільки вчитель майже не приділяв їм увагу, то вони просто займались своїми справами.
Я б порадила вчителеві давати індивідуальні завдання для більш слабких учнів.

Оскільки завтра останній день перед канікулами, то класний керівник проводив інструктаж з техніки безпеки на канікулах.

середа, 23 жовтня 2019 р.

33й день

1й урок: (геометрія)
Сьогодня вчитель зібрав у дітей домашню контрольну роботу і одразу ж вчитель з дітьми розглянули найскладніші завдання з неї.
Учні по двоє виходили до дошки(оскільки домашня контрольна робота була поділена на два варіанти) та виконували задачі. Вчитель робив деякі пояснення та правки.
Потім вчитель задав одну специфічну задачку для всього класу яку потрібно було виконати двома способами. Він викликав одразу двох учнів робити данну задачу, а потім вчитель разом з учнями порівнювали ці два способи.
2й урок:(англійська мова)
Тип: перевірка засвоєних знань, вмінь та навичок
Урок розпочався з того, що вчитель пояснив, що діти будуть робити на данному уроці(невеличку діагностичну роботу, а потім аналіз помилок).
Потім вчитель роздав діагностичеу роботу і учні почали її виконувати. Паралельно з виконанням данної роботи деякі учні здавали тексти напам'ять.
за декілька хвили до кінця уроку учні поздавали роботи та зробили невеличкий розбір всіх завдань.
Сьогодні я провела проф. орієнтаційну бесіду з учнями.

вівторок, 22 жовтня 2019 р.

32й день

Сьогодні я проводила уроки інформатики у паралельних(10А та 10Б) класах.
Я вперше спробувала проводити однакові уроки(тема одна й таж сама), але в різних класах.
У мене була можливість порівняти як працюють ці два класи(в кожному класі був різний темп та різне сприйняття матеріалу).
Оскільки на першому уроці виникало багато запитань стосовно одного з практичних завдань, то я вирішила на другому уроці приділити на тому шматочку теорії(яке пов'язано з практичним завданням) більше часу.
Темпи в цих двох класах були різні і тому на другому уроці ми встигли навіть більше(більшість учнів встигли виконати навіть додаткове завдання).


понеділок, 21 жовтня 2019 р.

31й день

1й урок:(зарубіжна література)
Сьогодні на уроці діти писали підсумкову контрольну роботу за першу чверть.
Організаційний момент затягнувся оскільки довго не могли знайти зошити для контрольних робіт.
Після чого вчитель задиктував запитання(відкриті тести) та дав дітям 15хв, на їх виконання. Потім вчитель задав цікаве завдання. Діти повинні були написати невеличке оповідання, що стосувалося одного з творів, які вони вивчали в цій чверті, яке обов'язково повинно було містити певні фрази(у кожного з варіантів різні фрази). Діти за допомогою різних підказок з боку вчителя визначились за якими саме творами вони будуть писати оповідання та почали працювати.
Урок пройшов досить вдало, проте я б на місці вчителя не давала усних підказок стосовно оповідання, мені було б цікаво з якими творами діти асоціюють ті фрази, які були їм задані.
2й урок: (зарубіжна література)
На цьому уроці діти здавали уривки з Гамлета.
В цілому клас дуже погано підготувався. Було дуже багато дітейякі недовчили, або взагалі не вивчили.
Вчитель дуже часто виправляв дітей. Та згаяв дуже багато часу на те щоб зрозуміти, що взагалом діти не готові.

пʼятниця, 18 жовтня 2019 р.

30й день

1й урок:(геометрія)
Тема: Побудова перерізів методом слідів
Тип уроку: застосування знань, вмінь і навичок
Сьогодні я проводила урок за допомогою додатку Geogebra.
Спочатку провела актуалізацію в якій я не тільки запитувала теорію, а й задавала дітям проблемні запитання, а також ми розглядали деякі наочності.
Потім ми за допомогою джеоджебри будували різні многогранники та їх перерізи за допомогою методу слідів.
Потім зробили рефлексію з дітьмм і я задала домашнє завдання.
2й урок:(геометрія в 11кл.)
Сьогодні я відвідала урок Шпоньки Руслана в 11 класі
Тема: Піраміда розв'язування задач
Тип уроку: застосування знань вмінь і навичок
Урок розпочався з актуалізації.
Потім вчитель наочно за допомогою матеріалів показав як в просторі буде виглядати малюнок до першої задачі.
Потім вчитель викликав ученицю до дошки та вони разом вирішували цю задачу.
Другу задачу вчитель вирішував біля дошки сам оскілики залишалось вже обмаль часу. Другу задачу вчитель показував на мультимедійній дошці.
Потім він провів рефлексію та задав домашнє завдання.

Сьогодні класний керівник спілкувалась з дітьми стосовно сталого розвитку.

четвер, 17 жовтня 2019 р.

29й день

1й урок:(захист відчизни)
Тема: Екстренна медична допомога
Урок розпочався з стройової підготовки.
Потім учні розказували політ. інформацію та висловлювали свою думку стосовно неї.
Потім вчитель почав розповідати нову тему. В данній темі було дуже багато проблемних питань, деякі з них вчитель виносив на обговорення класу, а деякі запитуючи сам одразу ж і відповідав.
В цілому урок пройшов вдало. Діти багато обговорювали та відповідали. Єдине, що я б порадила вчителеві не квапитись самому відповідати на проблемне запитання, а дати дітям більше часу на те, щоб знайти відповідь на це запитання.
2й урок: (історія)
Тип уроку: перевірка знань
Урок розпочався з організаційного моменту.
Потім вчитель роздав надруковані тести і учні приступили до її виконання.
Приблизно через 20 хв вчитель розпочав перевірку данних тестів. Перевірка була не звичайна. Вчитель назначав рецензентів та опонентів і запитував в учнів запитання з самостійної роботи. Таким чином більшість дітей відповіли на уроці та заробили свої оцінки.
Проте через те що в дітей був перелік запитань і запитували в них усно, то починаючи з 2го, 3го запитання учні за допомогою одне одного та інтернету знаходили відповіді на наступні запитання. 
Я б порадила вчителеві просто провести опитування з призначеними рецензентами та опонентами тоді, оскільки учні не знають наступного запитання, учні не зможуть знаходити відповіді в інтернеті.

середа, 16 жовтня 2019 р.

28й день

1й урок:(французький)
Сьогодні вчитель показував цікаве відео та розповідав про Париж.
Оскільки відео було на французькій мові, то завданням дітей було його перекласти та записати невеличкі нотатки. Після перегляду відео учні разом з вчителем його обговорювали на французькій мові.
Дітям важко дається розмова на французькій мові, вони дуже часто перепитують вчителя як сказати ту чи іншу фразу, а коли швидко намагаються висловити свою думку, то часто просто переходять на російську, або українську мову.
В кінці уроку вчитель задав домашнє завдання і розказав, що саме там потрібно зробити.
Вцілому урок пройшов непогано, проте я б порадила вчителеві більше спонукати учнів розмовляти тільки на французькій мові(щоб не переходили на українську, або російську). Наприклад не зараховувати відповідь, якщо вона не на французькій мові.


вівторок, 15 жовтня 2019 р.

27й день

Весь цей тиждень оголошений Тижнем Пам'яті України тому сьогодні відбулась єдина година і учні підготували невеличку доповідь на цю тему.
1й і 2й урок:(біологія)
Сьогодні діти виступали зі своїми проектами.
Ще три тижні тому діти отримали завдання працюючи у командах максимально дослідити та розповісти про свою тему(в кожної з команд були кардинально різні теми).
Всі команди добре підготувались(знайшли цікаву інформацію та зробили презентацію).
Команди почерзі виступали, а вчитель акцентував увагу на найважливіших моментах та спонукав учнів записувати їх.
Після виступу кожної з команд було обговорення їх теми(вситель та інші учні класу задавали запитання до  доповідаючих).
Ці два уроки пройшли дуже вдало. Учні всі добре працювали та розбирались в усіх темах(не тільки ту до якої підготувалися).

пʼятниця, 11 жовтня 2019 р.

25й день

1й урок:(геометрія)
Спочатку уроку вчитель провів актуалізацію у вигляді бліц опитування.
Потім вчитель разом з учнями розв'язав дві задачі біля дошки, наголошуючи при цьому на описаннях тих кроків які вони робили.
Приблизно на пів уроку вчитель задав дітям самостійну роботу.
2й урок:(англ. м.)
Тема: Хоббі
Розпочався урок з організаційного моменту.
Потім вситель оголосив тему сьогоднішнього заняття та розповів про своє хоббі, після чого запитав в кого таке саме захоплення та чому вони обрали саме його.
Діти досить вільно спілкувались на англійській мові між собою лише інколи перепитуючи у вчителя деякі фрази, або звороти.
Більшість класу спілкувались між собою, але були й діти які не могли вільно спілкуватись разом з ними і оскільки вчитель майже не приділяв їм увагу, то вони просто займались своїми справами.
Я б порадила вчителеві давати індивідуальні завдання для більш слабких учнів.

четвер, 10 жовтня 2019 р.

24й день

1й урок: (історія)
На цьому уроці учні розповідали як змінювався тереторіальний розподіл країни з плином часу.
Вони по 2є виходили до дошки та розповідали, наступна пара учнів доповнювала попередніх та за допомогою карти показували як переміщувалась кордони.
Вцілому урок був дуже цікавий(учням було цікаво на уроці), проте мені не сподобалось, що учні нічого не записували.
2й урок:(англійська мова)
Тип: перевірка засвоєних знань, вмінь та навичок
Урок розпочався з того, що вчитель пояснив, що діти будуть робити на данному уроці(невеличку діагностичну роботу, а потім аналіз помилок).
Потім вчитель роздав діагностичеу роботу і учні почали її виконувати. Паралельно з виконанням данної роботи деякі учні здавали тексти напам'ять.
за декілька хвили до кінця уроку учні поздавали роботи та зробили невеличкий розбір всіх завдань.

середа, 9 жовтня 2019 р.

23й день

1й урок:(фізика)
Сьогодні на уроці фізики був аналіз контрольної роботи. Вчитель вказав основні помилки які допустила більшість класу. Він вказав на якому етапі задач діти робили помилки.
Після усного аналізу діти почерзі виходили до дошки та вирішували різні задачі, які були схожі на ті, що були на контрольній роботі.
1й урок:(біологія)
Тема: Систематичні групи організмів
Тип: засвоєння нових знань, вмінь та навичок
Урок розпочався з організаційного моменту, потім оголошення теми.
Після чого вчитель запитав в дітей, що вони вже знають з данної теми.
Потім вчитель почав розповідати учням нову тему, причому він використовував у своїй розповіді вже відомі факти для дітейі тому часто перепитував їх чи вони пам'ятають це. Вчитель перепитував що означає той чи інший термін таким чином вчитель проводив аналогію між тим, що діти вже вивчали та новою темою і дітям було легше засвоїти новий матеріал.

вівторок, 8 жовтня 2019 р.

22й день

1й урок:(алгебра)
Сьогодні учні розглядали різні вирази та роботу з ними(тотожні перетворення).
Учні по черзі виходили до дошки та вирішували завдання різної складності. А також записували їх до зошитів.
2й урок: (фізика)
Сьогодні діти робили різні практичні задачі в группах на швидкість і хоч урок пройшов доволі вдало, та я вважаю, що було не зовсім правильно, що в деяких командах відповідали одні й тіж самі учні(відмінники), за рахунок чого команда отримувала більшість очок, прицьому деякі члени команди майже нічого не роблячи отримали гарні оцінки.
Я помітила що цей вчитель часто користується данним методом(поділ на групи та виконання завдань за командами)

понеділок, 7 жовтня 2019 р.

21й день

1й урок(інформатика в 8- В класі)
Тема:Хмарні технології
Тип: засвоєння нових знань
Сьогодні я вівідала урок інформатики в Олега Олександровича.
Мене вразила дисципліна на уроці. Клас вів себе дуже добре(уважно слухали, відповідали на запитання та перепитували незрозумілі поняття).
Вчитель підготував презентацію та спонукав дітей до написання конспекту(він наголошував, та задиктовував ті моменти які потрібно було записати в конспект).
2й урок:(геометрія)
Сьогоднішній урок вчитель вирішив розпочати з незвичної актуалізації. Він роздав учням листочки на яких вже було виконано по два малюнки, але побудова була з помилками. Завдання учнів полягало в тому, щоб знайти та виправити ці помилки. Вчитель дав декілька хвилин на виконання данної вправи та запросив декілька учнів до дошки виконати цю побудову. Потім вчитель разом з учнями розібрали помилки допущенні при виконанні, потім повторили(за допомогою фронтального опитування) деякі означення та теореми та приступили до виконання вправ. Мені дуже сподобалось, що вчитель викликав до дошки одразу двох учнів. Один працював разом з класом(описував побудову), а інший виконував побудову на дошці. Це значно пришвидшувало виконання завдань і учні встигли вирішити 5 завдань, що для данної теми досить багато.
Сьогодні я проводила бесіду з учнями стосовно поводження на перерві.

пʼятниця, 4 жовтня 2019 р.

20й день

1й урок:(англійська мова)
Тип: перевірка засвоєних знань, вмінь та навичок
Урок розпочався з того, що вчитель пояснив, що діти будуть робити на данному уроці(невеличку діагностичну роботу, а потім аналіз помилок).
Потім вчитель роздав діагностичеу роботу і учні почали її виконувати. Паралельно з виконанням данної роботи деякі учні здавали тексти напам'ять.
за декілька хвили до кінця уроку учні поздавали роботи та зробили невеличкий розбір всіх завдань.
2й урок: (геометрія)
Сьогодня вчитель зібрав у дітей домашню контрольну роботу і одразу ж вчитель з дітьми розглянули найскладніші завдання з неї.
Учні по двоє виходили до дошки(оскільки домашня контрольна робота була поділена на два варіанти) та виконували задачі. Вчитель робив деякі пояснення та правки.
Потім вчитель задав одну специфічну задачку для всього класу яку потрібно було виконати двома способами. Він викликав одразу двох учнів робити данну задачу, а потім вчитель разом з учнями порівнювали ці два способи.
Сьогодні в школі був День Вишиванки. Більшість учнів прийшли у вишиванках, а також ми провели бесіду (у вигляді невеличкого диспуту) стосовно ролі вишиванки у нашому житті.

четвер, 3 жовтня 2019 р.

19й день

1й урок:(алгебра)
Тип: перевірка знань, вмінь та навичок
Вчитель розпочав урок з організаційного моменту.
Потім він перевірив знання означень та властивостей. Діти досить добре відповідали на запитання, проте всеж таки робили помилки і вчитель не сам виправляв їх, а давав змогу щоб інші учні могли виправити своїх однокласників.
Потім вчитель задав самостійну роботу і учні робили її до кінця уроку.
2й урок:(алгебра)
Тип: комбінований
Спочатку уроку вчитель нагадав теорію з данної теми, а потім вони разом з дітьми вирішували різні рівняння.
Оскільки данна тема була для них не нова, вона продовжувалась з 9го класу, учні добре вирішували різні завдання.
Мені дуже сподобалось що вчитель задавав провокуючі запитання:"Чому саме це число? А мінуса там не має?" і т. д. Учні спочатку трохи розгублювались, але потім пояснювали все, чому саме так. Це поперше спонукало дітей більше проговорювати біля дошки, а подруге згадувати за яким саме правилом вони працюють.
Також сьогодні я проводила бесіду з дівчатами стосово зовнішнього вигляду.


середа, 2 жовтня 2019 р.

18й день

1й урок:(фізика)
Сьогодні діти робили незвичайні тести відповіді до яких склали різні прізвища відомих вчених.
На початку уроку вчитель за допомогою жеребкування визначив в яких командах будуть учні, потім діти пересіли так як їх розподілили за командами.
Вчитель роздав листочки з завданнями і учні почали розподіляти між собою завдання. Дехто взяв на себе задачі, дехто знаходження певних властивостей, а дехто означень. Було явно видно як учні злагодженно працюють у команді.
Учні досить добре попрацювали. Проде дві команди схитрували та не вирішували останні задачі, а просто по ключовому слову знайшли правильні відповіді.
Потім вчитель разом з дітьми вирішив по одній задачі в кожної з команд і підбив підсумки уроку(яка команда виграла та які оцінки вони отримали).
2й урок:(фізика)
На цьому уроці учні готувались до самостійної роботи по графікам.
Вони повторювали як "читати " графіки, як їх зображувати за умовою задачі та як вираховувати ті значення, яких немає на графіку( але їх можна визначити за допомогою інших).
Вчитель по черзі викликав учнів до дошки і розглядали досить детально кожен графік.
Наприкінці уроку вчитель ще раз наголосов на те що дітям потрібно підготуватись до самостійної роботи і задав їм повторити декілька параграфів.

вівторок, 1 жовтня 2019 р.

17й день

1й і 2й урок:(англ. м.)
Урок розпочався з організаційного моменту. А потім діти два уроки розігрували сценки.
Були діти які досить добре впорались з цим завданням.Навіть деякі відігравали це досить емоційно, або в комедійному жанрі, або як трагедію(за цим було досить цікаво спостерігати).
Проте були й діти яким це завдання виявилось занадто тяжке. Їх дуже часто виправляли і їм було досить незручно виступати перед усіма.
Я б порадила вчителеві розподілити пари таким чином, щоб діти з поганим рівнем англійської працювали в парі з більш сильними дітьми.
Також я відвідала урок Альони Вітальєвни

понеділок, 30 вересня 2019 р.

16й день

1й урок:(хімія)
Урок розпочався з організаційного моменту, який тривав досить довго оскільки вчитель довго з'ясовував хто з дітей готовав інформацію стосовно нової теми. Потім з'ясувалося, що той учень захворів тому вчитель самостійно розповідав нову тему .
Розповідаючи нову тему вчитель апелював тими фактами які діти вже вивчали, тому інколи він запитував в учнів деякі факти, властивості та означення.
Наприкінці уроку вчитель задавав запитання стосовно нової теми .
2й урок:(англ.м.)
Сьогодні на уроці дітям увімкнули інтерв'ю на англійській мові. Після його перегляду дітям потрібно було його перевести та скласти схоже інтерв'ю. Діти працювали в парах і вчитель наголосив, що до завтра кожен з учнів повинен відіграти, у невеличкій сценці, як роль як роль зірки так і репортера.

пʼятниця, 27 вересня 2019 р.

15й день

1й урок:(укр.л.)
Учні писали самостійну роботу та по черзі розповідали вірші.
За рахунок того, що вчитель дуже відволікався на тих дітей які здавали вірші, то клас майже колективно вирішував самостійну роботу, а також дуже багато користувався інтернетом.
Я б порадила вчителеві більше звертати увагу на клас.
2й урок: (англ. м.)
Тема: Лист другові
Сьогодні вчитель розпочав урок з мети. Потім учні трохи обговорили в кого є друзі по листуванню.
Вчитель нагадав учням які є особливості при написанні листів на англійській мові після чого учні почали написання такого листа. Більшості учнів не вистачило на це часу, тому вчитель задав дописати данного листа вдома.
А також я відвідала урок Катерини Констянтинівни.

середа, 25 вересня 2019 р.

14й день

1й урок:(алгебра)
Тема: Метод інтервалів
Тип уроку: комбінований
Розпочався урок з організаційного моменту.
Потім вчитель оголосив тему сьогоднішнього заняття. Це не нова тема для дітей, тому вони просто поглиблювали свої знання з данної теми.
Учні по черзі виходили до дошки(по декілька учнів) та вирішували приклади. Прикладів було досить багато і всі учні принаймні один раз побували біля дошки. А в цей час всі інші учні виконували ці приклади в зошитах.
2й урок:(англ. м.)
Тема: Спілкування в інтернеті
Розпочався урок з організаційного моменту.
Потім вчитель оголосив тему сьогоднішнього заняття .
Учні почали доповідати на данну тему.
Сьогодні учні були поділені на рецензентів та опонентів, одні казали плюси спілкування в інтернеті, а інші мінуси.
Діти досить вільно спілкувались на англійській мові між собою лише інколи перепитуючи у вчителя деякі фрази, або звороти(на цей раз запитань до вчителя було більше, особливо коли апонент намагався швидко щось відповісти, то дуже часто переходили з англійської мови на українську).
Більшість класу спілкувались між собою, але були й діти які не могли вільно спілкуватись разом з ними і оскільки вчитель майже не приділяв їм увагу, то вони просто займались своїми справами.
Я б порадила вчителеві давати індивідуальні завдання для більш слабких учнів.

13й день

1й урок:(фізика)
Тип: узагальнення і систематизація
Вчитель розпочав урок з організаційного моменту.
Потім вчитель попередив учнів про те, що буде самостійна робота на наступному уроці, після чого учні разом з вчителем виконували різні завдання, які схожі на ті що будуть на самостійній роботі.
2й урок:(фізика)
Тип: перевірка знань, вмінь та навичок
Вчитель роздав листочки з завданнями.
Потім він розповів як в самостійній роботі розподіляються бали і яку кількість часу він відводить на неї.
Діти виконували самостійну.
За 15 хвилин до кінця уроку вчитель зібрав роботи та зробив деякі пояснення до завдань.
Потім діти разом з вчителем виконали те завдання, яке викликало труднощі майже у всіх дітей. Вчитель детально пояснив як виконується данна задача та навів приклади схожих завдань на ЗНО.

вівторок, 24 вересня 2019 р.

12й день

1й урок:(історія)
Тип уроку:урок перевірки, оцінки та корекції знань
Вчитель розпочав урок з організаційного моменту.
Потім він розказав, що в дітей буде "усний залік". Вчитель повішав карту і по двоє учнів викликав до дошки і запитував їх з теми яку вони проходили.
Також вчитель назначав рецензента(з місця) який з місця виправляв помилки та доповнював  відповідаючих біля дошки. Таким чином до кінця уроку в усіх учнів класу були оцінки за тему.
Мені дуже сподобалось те що вчитель окрім запитань з підручника задавав кожному учню питання на роздум(це питання було двояке і його потрібно було аргументувати).
2й урок:(біологія)
Тип уроку: урок перевірки і корекції знань, умінь та навичок
Сьогодні діти писали досить велику самостійну роботу.
Дітям було заборонено будь чим користуватись під час цієї самостійної, проте майже всі діти порушили цю заборону.
Я б порадила вчителеві ходити по класу та дивитись, щоб ніхто не списував.

понеділок, 23 вересня 2019 р.

11й день

Сьогодні у школі був Європейський день мов і тому на перервах учні проходили невеличкі квести.
1й урок: (Я проводила урок алгебри)
Тема:Розв'язування вправ (підготовка до контрольної роботи)
Тип:застосування знань, вмінь та навичок
Урок розпочався з орг. моменту та актуалізації. Діти відповідали на запитання продовжуючи один одного.
Потім ми вирішували різні завдання які будуть зустрічатись у контрольній роботі. Я використовувала в данній роботі і роботу в парах і самостійну роботу учнів, а потім звіряли відповіді. Більшість класу відповідала біля дошки, абсолютно всі відповідали з місця.
В кінці уроку ми підбили підсумки уроку та повторили всі правила які ми використовували для вирішення завдань.
2й урок:(Алгебра в 11в класі)
Тема:Логарифм та його властивості
Тип:комбінований
Сьогодні я відвідала урок Шпоньки Руслана.
Мені сподобався його урок в цілому. Він звертав увагу на ключові моменти, коли задавав запитання на актуалізацію, то повторював цікаві моменти, наголошуючи знову на них. Він стимулював учнів повторювати властивості логарифмів при використанні кожного завдання.
Завдання були різної складності. А також були завдання додаткові, для тих хто встигає більше.

пʼятниця, 20 вересня 2019 р.

10й день

Сьогодні був дуже активний день, оскільки сьогодні в школі був благодійний ярмарок, до якого діти досить довго готувалися.
1й урок: Єдина година до дня Партизанської слави
Я підготувала презентацію та цікаву інформацію з данної теми. Після того як я розповідала якийсь цікавий факт, ми з дітьми його обговорювали.
Це був дуже цікавий урок як для мене, так і для дітей.
2й урок: (фізика)
Сьогодні діти робили різні практичні задачі в группах на швидкість і хоч урок пройшов доволі вдало, та я вважаю, що було не зовсім правильно, що в деяких командах відповідали одні й тіж самі учні(відмінники), за рахунок чого команда отримувала більшість очок, прицьому деякі члени команди майже нічого не роблячи отримали гарні оцінки.

четвер, 19 вересня 2019 р.

9й день

1й урок:(англ. м.)
Тема: Хоббі
Розпочався урок з організаційного моменту.
Потім вситель оголосив тему сьогоднішнього заняття та розповів про своє хоббі, після чого запитав в кого таке саме захоплення та чому вони обрали саме його.
Діти досить вільно спілкувались на англійській мові між собою лише інколи перепитуючи у вчителя деякі фрази, або звороти.
Більшість класу спілкувались між собою, але були й діти які не могли вільно спілкуватись разом з ними і оскільки вчитель майже не приділяв їм увагу, то вони просто займались своїми справами.
Я б порадила вчителеві давати індивідуальні завдання для більш слабких учнів.
2йурок:(геометрія)
Тип уроку: комбінований
Урок розпочався з невеличкого опитування .
Після цього учні отримали завдання з самостійної роботи, яка тривали приблизно 15-20хв. Потім вчитель запропонував дітям обміняти зошити та перевірити одне одного.
Після перевірки учні разом з вчителем виконували різні вправи, здебільшого на побудову.

середа, 18 вересня 2019 р.

8й день

1й урок:(укр. м.)
Вчитель розпочав урок з організаційного моменту.
Потім він уточнив, що за новим законом вчитель не розголошує на весь клас оцінки, а повідомляє лише кожному окремо і саме тому аналіз диктанту вчитель проводив розбираючи загальні помилки які виникли у більшої частини  класу.
Він викликав по одному учню до дошки і вони робирали помилки та згадували за яким саме правилом перевіряється те чи інше слово, або пунктуація в реченні.
Наприкінці уроку вчитель роздав зошити і діти подивились на свої оцінки та на помилки яких вони припустились.
2й урок:(алгебра)
Сьогодні я відвідала урок Шпоньки Руслана.
Тема: Логарифм та його властивості
Тип: застосування знань, вмінь та навичок
Урок розпочався з організаційного моменту.
Потім вчитель оголосив тему та мету уроку. Після цього вчитель запропонував учням цікаву вправу в якій діти повинні були віднайти помилки у прикладах та пояснити якою властивістю логарифмів вони користувались при цьому.
Потім учні разом з вчителем виконували вправи різної складності користуючись різними властивостями логарифма.

вівторок, 17 вересня 2019 р.

7й день

1й урок:(фізика)
Сьогодні на уроці фізики був аналіз контрольної роботи. Вчитель вказав основні помилки які допустила більшість класу. Він вказав на якому етапі задач діти робили помилки.
Після усного аналізу діти почерзі виходили до дошки та вирішували різні задачі, які були схожі на ті, що були на контрольній роботі.
1й урок:(біологія)
Тема: Систематичні групи організмів
Тип: засвоєння нових знань, вмінь та навичок
Урок розпочався з організаційного моменту, потім оголошення теми.
Після чого вчитель запитав в дітей, що вони вже знають з данної теми.
Потім вчитель почав розповідати учням нову тему, причому він використовував у своїй розповіді вже відомі факти для дітейі тому часто перепитував їх чи вони пам'ятають це. Вчитель перепитував що означає той чи інший термін таким чином вчитель проводив аналогію між тим, що діти вже вивчали та новою темою і дітям було легше засвоїти новий матеріал.

понеділок, 16 вересня 2019 р.

6й день

1й урок:(алгебра)
Тип: перевірка знань, вмінь та навичок
Вчитель розпочав урок з організаційного моменту.
Потім він перевірив знання означень та властивостей. Діти досить добре відповідали на запитання, проте всеж таки робили помилки і вчитель не сам виправляв їх, а давав змогу щоб інші учні могли виправити своїх однокласників.
Потім вчитель задав самостійну роботу і учні робили її до кінця уроку.
2й урок:(алгебра)
Тип: комбінований
Спочатку уроку вчитель нагадав теорію з данної теми, а потім разом з учнями вчитель усно розглядали різні функції (куди і на скільки їх тереба було переміщувати).
Потім діти розглядали різні функції, вже письмово. При цьому обговорюючи кожну функцію (куди і на скільки їх тереба було переміщувати).

пʼятниця, 13 вересня 2019 р.

5й день

1й урок:(єдина урок:"Шкільний булінг")
Двоє дівчат з класу підготували дуже цікаву презентацію на данну тему. Потім учні разом з вчителем обговорювали до чого може превести шкільний булінг.
2й урок:(фізика)
Тип: перевірка знань, вмінь та навичок
Вчитель розпочав урок з організаційного моменту.
Потім він розповів як в контрольній роботі розподіляються бали і яку кількість часу він відводить на контрольну роботу.
Діти виконували контрольну.
В кінці уроку вчитель зібрав роботи та зробив деякі пояснення до завдань.